Сплачувати за послуги - обов’язок кожного!

Повномасштабна війна стала сильним ударом по економіці та фінансовому стану багатьох українців. Користуючись тим, що оголошення воєнного стану в Україні визнано форс-мажорними обставинами, які звільняють споживачів послуг від відповідальності за невчасну оплату, частина українців перестала оплачувати за комунальні послуги. Так, для врегулювання ситуації із забезпечення населення газом, водою, електроенергією та іншими комунальними послугами Уряд України прийняв ряд постанов.

11:59 22.07.2022

Відбулись військово-патріотичні змагання клубів «Каскад» та «Патріот»

У рамках реалізації проєкту «Канікули, що нас об’єднують» 20 липня відбувся захід, до якого долучилися вихованці клубів «Каскад» (Ізяславський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, ліцей» імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради) та «Патріот» (Ізяславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5, імені О.П.Онищука, гімназія» Ізяславської міської ради).

15:33 21.07.2022