Для громади — це черговий рік болю й шани, для України — ще один доказ того, якою дорогою ціною виборюється наша соборність

22 січня для Ізяславщини — це день, коли єдність України відчувається особливо гостро і болісно. День Соборності знову сповнений тишею пам’яті за Новітнім Героєм — Максимом Сидорчуком, інспектором прикордонної служби, який віддав життя, захищаючи державу.
Його шлях обірвався у 23 роки на Харківському напрямку — там, де молодість стає мужністю, а кожне рішення має ціну життя. Максим загинув у бою, залишившись вірним присязі та Україні до останнього подиху.
Наш Воїн Світла був із тих, хто не чекав наказів долі. Із перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини разом із братом, обравши не страх, а відповідальність. У найтемніші моменти війни Максим зберіг віру в перемогу й мріяв про мир, який обов’язково прийде.
22 січня 2023 року стало датою його останнього бою і водночас — датою його безсмертя. Для громади — це черговий рік болю й шани, для України — ще один доказ того, якою дорогою ціною виборюється наша соборність.
Сьогодні до могили воїна знову лягають квіти кольорів державного прапора — як знак вдячності, скорботи й шани. Пам’ять про Максима Сидорчука житиме в серцях земляків як символ відваги, жертовності та справжньої любові до України.
Низький уклін та вічна пам'ять Воїну Світла