Привітання Ізяславського міського голови з Днем Національної полції України

Дата: 04.07.2024 08:18

Шановні працівники Національної поліції України!

Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та воднчас важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.

Вже котрий рік ви зустрічаєте своє професійне свято в умовах воєнного стану. Війна змінила вашу роботу, примножила виклики, з якими доводиться мати справу.

А скільки із вас несуть посилену службу не лише у тилу, а й на передовій, ризикуючи власним життям. Ви пліч-о-пліч із військовослужбовцями Збройних Сил України гідно відстоюєте свободу, цілісність України, її права та наближаєте нас до перемоги.

Ваша робота часто залишається непомітною, та вона є життєво важливою для нашого суспільства. Ваша служба –  спокій в нашій громаді та впевненість у завтрашньому дні.

Тож нехай  ваші професійні досягнення будуть нагороджені найголовнішим – довірою українців.

З повагою та найкращими побажаннями,

міський голова Сергій Шлегель