Ми маємо завжди пам’ятати ціну наших ранків та волі.

Дата: 09.06.2024 08:55

Сьогодні, 09 червня, минає друга річниця від дня загибелі нашого земляка з с.Радошівка, офіцера Збройних сил України Івана Тимощука. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський та військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі із ворожою московською навалою.

Війна приносить багато страждань, забирає найкращих. Втім, у спогадах рідних та друзів, він назавжди залишиться життєрадісним та відважним. Його коротке життя мов спалах зірки на небі, яка освітила шлях до майбутньої Перемоги України.

У річницю загибелі нашого оборонця Івана Тимощука вшануймо його пам’ять  вдячним словом і молитвою, квітами... Пам’ятаймо про його жертовність…

Ми маємо завжди пам’ятати ціну наших ранків та волі.

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!