Завершено прийом проєктів громадського бюджету-2024. Перші підсумки

Дата: 08.04.2024 09:31

З 06 березня по 05 квітня поточного року тривав прийом проєктів від мешканців Ізяславської міської територіальної громади  у рамках громадського бюджету на 2024 рік. В цьому році автори проектів особливо проявили свою активність в підготовці та поданні проектних заявок. Загалом за цей період було подано лише 2 проєкти:

РЕЄСТР ПОДАНИХ ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ

НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2024 В ІЗЯСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Номер

Назва проєкту

Локація

01

Облаштування спортивного майданчика у міському парку біля БОСу 7 м.Ізяслав (його вартість - 99835 грн.)

Тетяна Кравчук

м.Ізяслав, міський парк по вул.Шевченка (біля БОС 7)

02

Проведення ремонтних робіт в приміщенні музею українського козацтва у м.Ізяслав (Козацький курінь «Козацькому роду немає переводу»)  (вартість - 49700 грн.)

Сергій Хмиз

м.Ізяслав, вул.Грушевського, 1

А тепер уповноважений робочий орган з питань громадського бюджету (фінансове управління міської ради) проведе попередній аналіз проєктних пропозицій, а головні розпорядники бюджетних коштів, до компетенції яких відноситься реалізація проєкту, - експертизу проєктів. У голосуванні братимуть участь ті проєкти, які пройдуть усі етапи та матимуть позитивну оцінку.

Важливо те, що саме мешканці громади своїм голосуванням обиратимуть кращі проекти для реалізації. Про початок голосування буде повідомлено згодом на офіційному веб-ресурсі громади.