Оголошення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Дата: 22.05.2024 09:47

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРТНЕР АГРОПРОМ» інформує про намір провадити плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Планована діяльність полягає у експлуатації існуючого паливозаправного пункту (ПЗП) у с.Михнів. Мета оренди – здійснення господарської діяльності ТОВ «ПАРТНЕР АГРОПРОМ».

Текст повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, доступний для завантаження.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати протягом 12 робочих днів з дня оприлюднення цього оголошення до Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації

29001, м.Хмельницький, вул.Свободи, 70, 42814282@mail.gov.ua, тел./факс (0382) 61-85-07, 61-85-­08, ДИРЕКТОР Богданович Ганна Вікторівна.

Надаючи такі зауваження і пропозиції, прохання вказувати реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці pdf-повідомлення)