Дата: 07.05.2024 16:56

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  04 квітня 2024 року на офіційних сайтах Ізяславської міської ради та відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту  Перспективного плану модернізації та оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради на 2024-2027 роки у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Пропозиції та зауваження щодо запропонованих заходів у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника на адресу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради приймалися з 04 квітня до 05 травня 2024 року  включно.

Учасникам обговорень надано економічне обґрунтування та роз'яснено норми  законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі яких мають ухвалюватися відповідні рішення.

За період проведення публічного громадського обговорення на адресу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради зауважень, пропозицій та рекомендацій не надходило.

За результатами громадського обговорення питання «Про затвердження Перспективного плану модернізації та оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради на 2024-2027 роки» буде винесено на розгляд сесії Ізяславської міської ради.