Чергова перемога на обласному конкурсі «Екологічна розвідка»

Дата: 29.04.2024 18:22

Фото без опису

З  метою підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології, залучення її до експериментально-дослідницької та еколого-просвітницької роботи, поглибленого вивчення природничих наук, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у квітні 2024 року було організовано і проведено обласний конкурс «Екологічна розвідка», котрий складався з двох етапів:

І етап – заочний (відбірковий);

ІІ етап – очний (презентаційний виступ).

Конкурс проводився у двох номінаціях: «Екологічна перспектива» (тема есе «Ким я хочу стати в майбутньому та як моя мрія пов’язана з екологією»); «Екологічний експеримент» (тема есе «Як реклама впливає на екологію планети»).

Журі на І етапі конкурсу, розглянувши подані учасниками 43 есе, визначали переможців заочного (відбіркового) етапу. У підсумку до участі в ІІ етапі конкурсу в номінації «Екологічний експеримент» було запрошено 29 здобувачів освіти, серед них –  Ізяславського ліцею № 2 ім.О.Кушнірука та Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука

Юні екологи-дослідники представили свої дослідження. У підсумку перше місце посіла учениця Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука Желіховська Діана (науковий керівник Олена Рабчевська).

Вітаємо із заслуженою перемогою, радіємо разом з вами та бажаємо успіхів та натхнення на нові екологічні проекти!

Фото без опису