Знову бойова втрата земляка на фронті

Дата: 26.04.2024 10:34

Знову на Ізяславщині глибокий сум і розпач через те, що нелюди вбивають цвіт української нації. Важко усвідомлювати кожну втрату, ще важче — розуміти, що ця втрата, на жаль, не остання. І чим далі, тим болить усе дужче.

Сьогодні стало відомо, що страшне оповіщення про непоправну втрату вручили ще одній сім’ї нашого краю. Ця трагічна звістка оповила родину Макаруків з Ізяслава.

Захищаючи Україну від російських загарбників, 22 квітня на Донеччині  загинув наш 51-річний ізяславчанин, штаб-сержант, навідник 2 десантно-штурмового відділення 1 десантно-штурмового взводу 6 десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону Макарук Віктор Йосипович.

Важко підібрати слова, якими можна було б вгамувати пекучий біль втрати рідних воїна...

Від імені усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Воїна Світла. В цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг Віктора Макарука та всіх українських військових, які загинули, захищаючи від ворога нашу Україну.

Уклінна дяка та вічна пам’ять воїну-захиснику Батьківщини!

Про церемонію прощання з бійцем та чин похорону буде повідомлено додатково.