Відбулося чергове засідання комісії Ізяславської міської ради

Дата: 19.04.2024 14:10

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що частина батьків не готова здійснювати належним чином свої батьківські зобов’язання відносно своїх дітей. У зв’язку з чим, сьогодні, 19 квітня, відбулося чергове засідання комісії Ізяславської міської ради.

Членам комісії довелося повторно розглядати ухвалу Ізяславського районного суду про позбавлення батьківських прав матері відносно своєї доньки. Із матеріалами, що були подані до розгляду, членів комісії ознайомили працівники відділу «Служба у справах дітей» міської ради. Вирішення питання базувалось на принципі першочергової турботи про дитину.

Також вивчалося питання про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.  Приймаючи рішення з розгляду порушеного питання, учасники зібрання керувалися законодавчими актами.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени були одностайні у вирішенні усіх порушених питань.

По завершенню засідання присутніми було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей» міської ради.