про намір передати в оренду комунальне майно

Дата: 25.04.2019 14:31

Ізяславської міської ради
про намір передати в оренду комунальне майно

З метою вивчення попиту Ізяславська міська рада повідомляє про намір передати в оренду комунальне майно — приміщення № 79  на 2-му поверсі нежитлової будівлі по вул. Шевченка, 10 В у м. Ізяслав загальною площею 7,6 кв.мБалансоутримувач: Ізяславська міська рада. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін. Мета використання: за пропозиціями потенційних орендарів в  межах цільового призначення будівлі. Розмір орендної плати визначатиметься в залежності від виду цільового використання орендарем комунального майна. Орендні ставки за використання комунального майна затверджені рішенням 5 сесії міської ради від 17.03.2011 р. № 14 (із змінами).

Заяви приймаються за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43 (приміщення міської ради), тел. (03852) 4-21-36, факс (03852) 4-21-32. Останній день прийому заяв: 15.05.2019 р. до 17.00 год.

25/04/2019