Триває ІІІ (районний) етап змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Дата: 15.04.2024 13:37

Минулого тижня тривав відбірковий етап змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з волейболу.

11-12 квітня спортивний майданчик КЗ «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради став ареною запеклої боротьби між 10 командами дівчат у двох підгрупах, де кожен матч демонстрував неймовірну майстерність і непереможний дух наших юних спортсменок. Учасники змагань вкладали усі свої зусилля, аби досягти перемоги, показуючи при цьому високий рівень володіння м’ячем та командної взаємодії.Адже кожна із них прагнула представляти свою громаду на обласному рівні.

Підтримка з боку вболівальників надало змаганням особливої атмосфери, наповнюючи серця спортсменів радістю та впевненістю у своїх силах. Незалежно від кінцевого результату, кожен учасник отримав незабутні емоції та досвід, що, безперечно, стане в пригоді в майбутньому.

Отже, у першій підгрупі за першість змагалися команди: Ізяславської міської територіальної громади (Ізяславський ліцей № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради); Білогірської селищної територіальної громади (Квітневський ліцей Білогірської селищної ради); Берездівської сільської територіальної громади (Малоправотинський ліцей Берездівської сільської ради), Ганнопільської сільської територіальної громади (Довжківський ліцей Ганнопільської сільської ради), Плужненської сільської територіальної громади (Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й.Плужненської сільської ради). Пильно стежили за грою судді. Наші ж дівчата не боялися помилятися, набиратися досвіду та йти до своєї мети, не зупиняючись перед труднощами. У підсумку у фінальних змаганнях району змагатимуться юні спортсменки  Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради (Ізяславщина) та Довжківського ліцею Ганнопільської сільської ради (Ганнопільщина).

Що ж стосується другої підгрупи, то у ній  взяли участь такі команди:  Нетішинської міської територіальної громади (Нетішинська гімназія «Енергія» Нетішинської міської ради); Крупецької сільської територіальної громади (Крупецький ліцей Крупецької сільської ради); Полонської міської територіальної громади (Полонський ліцей № 3 імені М.Свінціцького Полонської міської ради); Понінківської селищної територіальної громади (Понінківський ліцей Понінківської селищної ради); Судилківської сільської територіальної громади (Судилківський ліцей Судилківської сільської ради).

Фото без описуВ запеклих ігрових "поєдинках" право представляти громаду на фінальній грі району виборола команда Нетішинської гімназії «Енергія» Нетішинської міської ради (Нетішинська МТГ). Змагання 3 підгрупи відбувалися в м.Славута.

Тож вітаємо учасників змагань та бажаємо подальших успішних виступів та нових перемог!