Юні мешканці Ізяславщини посіли призові місця в обласному етапі Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття»

Дата: 10.04.2024 10:53

Завершився обласний етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття».

Конкурс проводився з метою поповнення знань дітей про рослинний та тваринний світ, формування основ екологічної культури та мислення, розвитку спостережливості, образної пам’яті, уваги, кмітливості, виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища, творчого самовираження, розвитку навичок логічного та творчого мислення, підтримки всебічних талантів дітей, виховання у дітей віри у власні здібності, заохочення учнів до здорового суперництва, а також привернення уваги на величезну роль рослинного світу.

Конкурс проводився серед учнів І-IV класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку, у трьох номінаціях:

«Природні об’єкти очима дітей».

«Квітка буття» – ручні вироби: прикраси або аксесуари (кулон/сережки/браслет/намисто).

«Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття» -

ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо)

«Один день з життя природи» – відео-блог.

Участь у конкурсі взяли як окремі учні та вихованці, так і учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Серед них були й школярі Ізяславщини.

З надісланих конкурсних робіт вихованців творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, Будинків дитячої та юнацької творчості, учнів закладів загальної середньої освіти була створена виставка «Квітка буття».

Роботи переможців Конкурсу візьмуть участь у Всеукраїнському етапі у місті Києві.

Юні школярі Ізяславщини також посіли призові місця у номінації «Один день з життя природи» - відео-блог, із чим вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому. Отже:

ІІ місце

Михайло РАБЧУК - учень 4 класу Ріпківської гімназії Ізяславської міської ради з конкурсною роботою «Пробудження природи від зимового сну» (керівник роботи Ліскова Антоніна Анатоліївна);

ІІІ місце

Софія МЕЛЬНИК - учениця 3 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, з конкурсною роботою «Моє рідне село» (керівник роботи Літвінчук Наталія Борисівна);

Анастасія ТКАЧУК - учениця 2 класу Білогородського ліцею, Ізяславської міської ради, з конкурсною роботою «Господиня гарна Я» (керівник роботи Олена Леонідівна Янцен).

З наказом про підсумки Конкурсу можна ознайомитися за посиланням: