Здобутки ансамблю народного танцю «Барвограй» Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва

Дата: 08.04.2024 15:25

Минулого тижня на Хмельниччині відбувся відбірковий тур VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою збереження і розвитку народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізації організаційно-творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксації скарбів танцювального мистецтва України.

Засновниками фестивалю-конкурсу є Міністерство культури та інформаційної політики України; Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського; Національна хореографічна спілка України.

3 квітня у м.Шепетівка змагалась північна зона області (танцювальні колективи з Ізяслава, Улашанівки й Славути) та представила на розгляд суддів свої танцювальні номери.

Ізяславську громаду представляв ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва (керівник – Зоряна Кузема), демонструючи хореографічні композиції «Гопак», «Ледацюги», «Полька-Перескок», «Єврейський танець».

На гостинній сцені можна було побачити різноманітні хореографічні постановки, за якими  із захопленням спостерігали глядачі та учасники конкурсу. Як результат, всі колективи гідно представили свій край.

Почесне жюрі, переглянувши номери, вручили відзнаки, подякували учасникам та побажали їм подальших успіхів.

А ось здобутки представників Ізяславщини, із чим вітаємоФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису