До уваги громадськості Ізяславщини

Дата: 28.03.2024 16:03

Вже багато років Хмельницька філія АТ «Укртелеком» забезпечує надійність зв’язку та передачі інформації по території області. На її обслуговуванні перебувають як абонентські лінії, котрі з’єднують окремо взяті оселі, так і магістральні лінії державного значення, що єднають мешканців України з усім світом.

З метою збереження особливо важливих, магістральних ліній, недопущення їх пошкоджень, простоїв зв’язку, закликаємо керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, інших осіб:

1. Погоджувати і оформляти дозволом (ордером) проведення будь-яких земельних робіт в зоні проходження волоконно-оптичних та міжміських кабельних ліній зв’язку в Хмельницькій філії АТ «Укртелеком» або листом за адресою: м.Хмельницький, вул.Володимирська, 68.

2. Призначити відповідальних осіб за проведення земляних робіт та проведення інструктажів з виконавцями цих робіт, згідно з п.17 «Правил охорони ліній зв’язку».

3. При проведенні земляних робіт і розкопок суворо дотримуватись технічних умов, виданих підприємствами зв’язку.

4. Негайно припиняти проведення робіт на дільниці, де виявлено підземний кабель зв’язку або підземну каналізацію і викликати представника підприємства зв’язку, під керівництвом якого роботи можуть бути продовжені.

5. Захист кабелів зв’язку у місцях проведення земляних робіт забезпечується силами і засобами організації, яка проводить роботи, але обов’язково згідно із технічними умовами підприємства зв’язку і в присутності та під наглядом його представника.

За матеріалами АТ «Укртелеком»