Пам’ять жива

Дата: 27.03.2024 17:35

Сьогодні, 27 березня, - річниця смерті нашого земляка-воїна з с.Михля Лютарського старостинського округу, молодшого сержанта Стасюка Ігоря Петровича. Обірвалося життя надзвичайної і світлої людини, справжнього патріота, котрий мав велике українське серце. Йому боліла доля України і тому він не міг дозволити жодному ворогу паплюжити свою Батьківщину. Та на жаль, не судилось воїнові побачити жаданий для всієї України день… До останнього свого подиху був вірний військовій присязі… Тепер Ігор у Небесному Війську.

Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті воїна!

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, небайдужі мешканці Ізяславщини  прийшли до місця останнього спочинку бійця, щоб віддати данину пам’яті  земляка, який віддав своє життя в боротьбі за наше краще майбутнє.

Фото без описуПам'ять про Ігоря назавжди збережеться у серцях вдячних земляків. Адже саме такі відважні воїни, як наш земляк, -  продемонстрували всьому світу яскравий приклад справжньої любові до Батьківщини та готовності боротися за неї до останнього свого подиху. Саме тому завдяки таким патріотам, як Ігор, Україна була, є і завжди буде!