І знову перемога представників Ізяславщини у сфері культури

Дата: 27.03.2024 16:15

Нещодавно на Хмельниччині відбувся обласний огляд-конкурс ансамблів та оркестрів духових інструментів, організатором якого виступив Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. Мета конкурсу - розвиток аматорського духового мистецтва, підвищення виконавського рівня та активізації роботи ансамблів та оркестрів духових інструментів області.

До участі в огляді конкурсі було заявлено 11 оркестрів та 6 ансамблів духових інструментів. Своє мистецтво на конкурсі продемонстрував й народний аматорський ансамбль духової музики "Музики Надгориння" КЗ «Ізяславський центр культурних послуг». Його конкурсна програма складалась із трьох номерів:

- «Дим над водою», автор - Річі Блекмор;

- «Танго смерті», автор - Мар’ян Пиріг;

- «Батько наш Бандера» сл. О.Луцан, муз. народна.

Професійним журі – провідними фахівцями у галузі культури і мистецтва оцінювалися майстерність виконання конкурсантів, техніка і віртуозність, художній рівень та оригінальність репертуару, майстерне використання засобів музичної виразності.

Після прослуховування учасників конкурсу організатори виконали приємну місію – оголосили та нагородили цьогорічних переможців.

Отже за підсумками голосування володарем ІІ місця серед ансамблів та оркестрів духових інструментів визнано народний аматорський ансамбль духової музики "Музики Надгориння" КЗ «Ізяславський центр культурних послуг», котрі поступились призовим місцем двом колективам із міста Шепетівка (І місце). А третю сходинку посів зразковий аматорський дитячий духовий оркестр «Октава» будинку культури села Ленківці.

Щиро вітаємо наших земляків із високою оцінкою їхньої творчої діяльності та бажаємо майбутніх перемог і творчого натхнення!