Творчі колективи Ізяславщини вкотре підкорюють олімпи української культури

Дата: 26.03.2024 16:11

22 березня у м.Славута відбувалася масштабна мистецька подія - ІІ Всеукраїнський конкурс української народної культури "Серце України". Подібні заходи не лише дають нам естетичне задоволення, але й відривають від буденності і настроюють душу і думки на інший лад. Адже як би не старалися російські окупанти стерти з лиця землі українську культуру — ми плекаємо наші традиції та звичаї; з якою б силою не прагнули нас залякати — ми співаємо на повний голос і впевнено говоримо про своє українське коріння; як би не знецінювали нашу українську історію та не нав’язували відчуття меншовартості — ми доводимо, що українці – незламна, смілива і надзвичайно талановита нація.

У ході Всеукраїнського конкурсу української народної культури кілька сотень учасників з різних громад із п’яти областей України подарували свої яскраві й майстерні виступи та зробили власний внесок у збереження і популяризацію української народної культури. Серед них були й представники Ізяславщини - фольклорний ансамбль "ЗОРЯНКА" (кер. Клавдія Бернадська та концертмейстери Valya Semenovich, Загорський С., Ліка Шадюк, Оксана Пасічник) та дует баяністів "АКОРД"(Тарасюк Андрій та Овчарук Марія, викл.Семенович В.) Ізяславської дитячої школи мистецтв.

За результатами конкурсних переглядів були визначені переможці. Ізяславські творчі колективи, продемонструвавши свій професіоналізм та отримавши високу оцінку суддів, зокрема захват глядачів, зуміли посісти призові місця, а саме:

І місце  - фольклорний ансамбль "ЗОРЯНКА"

ІІІ місце - дует баяністів "АКОРД".

Тож вітаємо із перемогою та у такому ж дусі підкорювати чергові творчі олімпи.

За матеріалами Ізяславської дитячої школи мистецтв