Наші юні спортсмени здобули перемогу у відбірковому чемпіонаті Хмельниччини з тенісу настільного

Дата: 25.03.2024 11:38

23 березня в Хмельницькій ДЮСШ №3 проходив особистий відбірковий чемпіонат Хмельницької області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат.

Метою змагань було визначити три кращих спортсменів, які будуть представляти Хмельницьку область на чемпіонаті України в місті Івано-Франківськ.

Команду від Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи представляли три юнаки. Протягом цілого дня у запеклій боротьбі спортсмени змагалися за можливість потрапити в трійку кращих.

Фото без описуУ підсумку два призові місця здобули вихованці Ізяславської ДЮСШ, а саме: перше місце посів 14-річний Божкевич Сергій та третє місце 15-річний  Матющенков Ілля.

Щиро вітаємо із заслуженою перемогою вихованців й тренера, а також  бажаємо гідно представити нашу область на Чемпіонаті України!