Відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Тато, мама, я – спортивна сім'я»

Дата: 20.03.2024 21:39

Цими вихідними на базі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я», організований відділом освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Мета конкурсу - популяризація здорового способу життя, формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять  фізичною культурою та спортом.

Програма заходу складалася з 5 естафет та спортивної вікторини. Кожна команда змагалася на спритність, швидкість, кмітливість, влучність. Переможці визначалися за кількістю набраних очок на кожному етапі змагань.

Фото без описуПраво називатися найспортивнішою сім'єю виборювали дві сім'ї нашого міста з Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича: сім’я Личик (тато Олександр, мама Юлія та дочка Олександра) та  сім’я Тихонюк (тато Максим, мама Світлана та дочка Мілана).

Перемогу здобула родина Личиків, за що отримала кубок. Усі учасники були нагороджені медалями, грамотами, призами.