А ПАМ’ЯТЬ НЕ ЗГАСАЄ…

Дата: 13.03.2024 17:01

Вже десятий рік Україна відстоює свою державність і цілісність, виборюючи її кров’ю. У кривавих боях із окупантами народжуються нові герої - люди, які сьогодні творять історію своїми вчинками. Та, на жаль, чимало з них поклали на жертовний вівтар війни найцінніше, що є в людини - своє життя.

Одним із них був наш земляк - 50-річний мешканець с.Мокрець  Лютарського старостинського округу, військовослужбовець Коротенко Валерій Анатолійович. Попереду у нього могло бути щасливе та мирне життя у колі своїх рідних… Проте доля розпорядилася по-іншому… 13 березня 2022 року внаслідок обстрілу російськими військовими території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, більш відомий як «Яворівський військовий полігон» на Львівщині, від ушкодження внаслідок військових дій загинув Валерій.

У річницю загибелі нашого земляка, рідні та небайдужі місцеві жителі  прийшли вшанувати  пам'ять Воїна Світла вдячним словом та молитвою.

Розуміємо, що жодні слова не зменшать біль втрати, не вгамують тугу… Та пам’ять про тих, хто вже ніколи не переступить поріг рідної домівки, житиме вічно у наших серцях. Їхні жертви не були марними.

ФОТОКОЛАЖ