Вшанували пам'ять загиблого земляка

Дата: 12.03.2024 17:49

Сьогодні, 12 березня, згадуємо ще одного нашого земляка-оборонця, 33-річного мешканця села Радошівка Севрука Олександра Сергійовича, для котрого рівно два роки тому все зупинилось…  На жаль, через трагічну загибель Воїн Світла так і не встиг здійснити свої мрії, долюбити та відчути повноту людського щастя. Тепер вже ніколи не переступить поріг своєї домівки, вже ніколи не обійме своїх рідних. Ніколи вже не побачить мати свого синочка, не зустріне з далекої дороги, в яку проводжала захищати Вітчизну. Не обіймуть діти свого люблячого татка….

Минає рік за роком від дня загибелі нашого оборонця. Скорботний, важкий, тривожний…

Аби вшанувати світлу пам'ять бійця у річницю його смерті зібрались рідні та близькі військовослужбовця, а також небайдужі місцеві жителі громади біля його місця вічного спочинку.

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять Олександра та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, поклали квіти до могили воїна та теплими словами згадували його.

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину оборонця. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї, разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам'ять про Воїна Світла вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України.