На території Ізяславщини відбулись тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2024 16:01

Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять учасників Революції Гідності, які десять років тому загинули у боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. Нині ми говоримо про цей подвиг у контексті сучасних подій – повномасштабної війни росії проти України, адже ті цінності, за які боролися Герої Небесної Сотні, нині відстоюють наші мужні оборонці.

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у закладах освіти та культури Ізяславщини проведено комплекс культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів.

У ході тематичних заходів учасники зібрань, затамувавши подих, перенеслись спогадами у той трагічний для країни хід історії та у знак скорботи хвилиною мовчання згадали усіх, хто загинув під час Революції гідності, всіх героїв Небесної Сотні, всіх, хто віддав своє життя за рідну неньку Україну, за краще наше майбутнє.

Фото без описуПроведення таких заходів дає змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.