Відбувся благодійний ярмарок під назвою "Все буде Україна"

Дата: 20.02.2024 16:53

Війна, на жаль, ще й досі триває, а путінська нечисть ніяк не залишить у спокою те, що їм не належить. Збройні Сили України запекло відстоюють свої території зі зброєю, а українські діти віддано продовжують боротьбу на творчому фронті!

Вчора, 19 лютого, в Білівській гімназії відбувся благодійний ярмарок під назвою "Все буде Україна". Столи вражали розмаїттям смаколиків, чимало з них учні готували власноруч. Ярмарок, окрім чіткопоставленої мети, створив справжнє свято для учнів, якого в них так довго не було. Під час ярмаркування функціонувало декілька локацій: аквагрим, демонстрація мультфільмів, волейбольний турнір між працівниками навчального закладу та школярами, копійкові баталії та вперше до гімназії була запрошена студія віртуальної реальності "VR GAMES", відвідавши яку діти отримали неймовірні емоції.

Фото без описуЗавдяки спільним зусиллям у ході ярмаркування вдалось зібрати 5882 грн. на підтримку наших оборонців.

Діти, долучаючись до подібних заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.