У МИХЛЯНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОВЕДЕНО МУЗЕЙНИЙ УРОК З НАГОДИ ДНЯ СПАЛЕНОГО СЕЛА МИХЛЯ

Дата: 17.02.2024 13:06

16 лютого історико-краєзнавчим музеєм Ізяславської громади КЗ «Ізяславський центр культурних послуг» спільно із педагогами та здобувачами освіти Михлянського ліцею на базі закладу освіти проведено музейний урок до 80-х роковин спалення села Михля в роки Другої світової війни.

У своєму виступі завідувач музею Віктор Кучерук ознайомив присутніх на заході учасників із інформаційно-просвітницькою виставкою під назвою «ВІНОК БЕЗСМЕРТЯ. Спалені у Другу світову села Ізяславщини», організованою музеєм. Також Віктор Анатолійович представив книги та інформаційні матеріали із фондів музею, в яких розповідається про лихоліття Другої світової війни на території Ізяславщини.

Здобувачі освіти Михлянського ліцею ознайомили учасників музейного уроку із спогадами жителів села Михля - свідків спалення села нацистами 16 лютого 1944 року.

Фото без описуУ ході обговорення тематики під час уроку було розглянуто аналогію поводження нацистів та рашистів по відношенню до мирного населення на окупованих територіях, коли одними та іншими окупантами знищувались жінки, діти, старше покоління, житлові будинки, об’єкти соціальної сфери, тощо. Також згадувались факти про знищення ворогами людей за національною ознакою.

Присутні учасники вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та усіх загиблих в ході агресії росії проти України хвилиною мовчання.

За матеріалами Ізяславського історико-краєзнавчого музею