Єдність - наша сила!

Дата: 16.02.2024 11:31

На тлі попереджень про початок повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, 16 лютого 2022 року був запроваджений День єднання. "Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання", - проголосив тоді президент України.

День єднання тривалістю понад 723 дні… За весь час російсько-української війни, коли ворог безжально знищує наш народ, наші міста і села, ми повинні як ніколи бути одним цілим, одним ланцюгом, назва якому — ЄДНІСТЬ. У бажанні знищити цинічного та підступного ворога. У прагненні здобути Перемогу України над окупантом. У вірі в наші Збройні Сили. У любові до своєї Батьківщини та до рідної Ізяславщини.

Національне єднання українського народу – це символ боротьби за волю народу, це могутня сила, яка допомагає чинити потужний опір на всіх фронтах. Вороги це розуміють і намагаються нас розʼєднати. Сіють ворожнечу і ненависть в наші душі. Це і є сьогодні найстрашніша та найпідступніша зброя проти України.

Тому від кожного з нас сьогодні залежить, як ми впишемо нову сторінку нашої єдності в історію. Нам не треба чужого, але і свого не віддамо!

Ніхто і ніколи не забере у нас нашу свободу, волю, рідну землю і мову!

Не забуваймо: єдність - наша сила!

З Днем Єднання!

А тепер гортайте карусель, щоб дізнатися ще більше про таку важливу подію ФОТОЗВІТ