Гранти для малого та середнього бізнесу

Дата: 16.02.2024 10:40

JERU (Joint Emergency Response in Ukraine) в рамках проєкту «Підтримка та встановлення соціальної та фінансової стійкості постраждалих від війни громад у східній та західній Україні» оголосили грантову програму для підприємців на отримання фінансової допомоги. Проєкт передбачає надання грантів у розмірі до 800 тисяч гривень для малого та середнього бізнесу.

Для участі у конкурсі малого та середнього бізнесу (МСБ) повинні відповідати наступним критеріям прийнятності:

- зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності (юридична особа, ФОП);

- суб’єкт підприємницької діяльності на даний час або до 24.02.2022 року має/мав від 5-ти офіційно працевлаштованих осіб;

- в рамках отримання грантових коштів, грантоотримувач повинен створити нові робочі місця.

Перевага надається:

- малому та середньому бізнесу, який зруйнований, закритий чи переміщений через війну;

- малому та середньому бізнесу, який очолюють жінки;

- грантова діяльність сприяє підтримці вразливих верст населення та/або підприємств, які підтримують визначенні ключові ланцюги створення вартості: інформаційні технології, будівництво, сільське господарство, продукти харчування та напої, догляд за дітьми, електронна комерція.

Термін подання заявки в рамках першого раунду відбору пропозиції – до 18 лютого 2024 року (включно).

Подати заявку можна за посиланням: https://enketo.redrose.io/fTjozrL1

Додаткову консультацію щодо особливостей відбору та інших можливостей можна отримати за номером телефону +380 93 401 92 61 або  електронною адресою skarhy.jeru@welthungerhilfe.de