До уваги громадськості Ізяславщини

Дата: 12.02.2024 11:02

Виконавчий комітет Ізяславської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 січня 2024 року № 23 «Про проведення конкурсів на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих і рідких побутових відходів на території Ізяславської міської територіальної громади» утворено конкурсну комісію та затверджено її персональний склад.

Також повідомляємо, що відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, до роботи конкурсної комісії можуть залучатися не лише посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування та/або виконавчої влади; представники територіального органу Держпродспоживслужби; підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, а й представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення.

А тому, враховуючи вищевикладене, запрошуємо усіх бажаючих із вищезгаданої категорії взяти участь в роботі конкурсної комісії. Про цей намір прохання повідомляти голову конкурсної комісії не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу (до 23.02.2024) у довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту Ізяславської міської ради: iz.mr@ukr.net.