Юні футболісти Ізяславщини – бронзові призери «Кубку МАЛ» м.Коростень

Дата: 31.01.2024 09:51
Кількість переглядів: 185

Фото без опису

25-26 січня 2024 року у м.Коростень (Житомирська обл.) відбувся турнір з футзалу «Кубок Мала». Ізяславщину представляли вихованці Ізяславської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Миколи Бойчука.

Зокрема у турнірі брали участь 12 команд, котрі були поділені на три групи:

Група А: МАЛ, Бульвар 2, Оріон, Ушомирська ОТГ;

Група В: МАЛ 2, Бульвар, Фортуна, Радомишль;

Група С: МАЛ 13, Звягель, Ізяслав, Колос.

Наші юні футболісти показали чудову майстерність, техніку гри, виявили свій спортивний характер, наполегливість та жагу до перемоги. Проте у ході запеклої боротьби у фіналі зустрілися команди МАЛ та Бульвар, де із рахунком 3:0 перемогли господарі турніру - команда МАЛ Коростень. Юні футболісти Ізяславщини вибороли третє місце у боротьбі  із командою Оріон із розрахунком 2:1 на користь наших.

І ще однією приємною подією у змаганнях стало – цінну статуетку у номінації «Кращий гравець» турніру отримав наш земляк Дунь Ярослав.

Фото без описуПо завершенню запеклих змагань команди-переможці та призери були нагороджені кубком та медалями.

Пишаємося успіхами наших хлопців та бажаємо їм надалі прогресувати та здобувати призові місця!