Крути – бій за майбутнє

Дата: 30.01.2024 17:37

106 років тому сталася одна з найбільш трагічних і водночас важливих подій в історії України - бій під Крутами. Бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Фото без описуЩороку, 29 січня, ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, завдяки нащадкам яких Україна не скорилася у 2014-му році. Не впала у 2022-му році. Вистояла у 2023-му. І віримо, що переможе у 2024-му році.

З метою належного відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у закладах освіти та культури Ізяславщини пройшла низка інформаційно-просвітницьких патріотичних заходів.