Закликємо громадськість дотримуватись протиепідемічних норм

Дата: 30.01.2024 14:24

Враховуючи щорічний підйом захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції в осінньо-зимові місяці, рекомендуємо вам дотримуватись протиепідемічних норм, зазначених у малюнку.

Проте найефективнішим засобом профілактики грипу є вакцинація. Щеплення рекомендують робити впродовж всього сезону грипу. Вакцинація посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує Ваші шанси уникнути небезпечного захворювання та здатне зберегти життя Вам і людям, що знаходяться поруч з Вами.

Крім того, закликаємо закладам громадського харчування та торгівлі громади проводити дезінфекційні заходи, суворо дотримуватися санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режимів.

Бережіть себе, дбайте про рідних. Навіть в умовах війни не можна забувати про своє здоров’я! Життя та здоров’я кожного – найвища цінність!