Від завтрашнього дня заклади загальної та позашкільної освіти громади переходять на дистанційне навчання
З 30 січня 2024 року заклади загальної та позашкільної освіти громади переходять на дистанційний режим навчання.
Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради у зв'язку із різким підвищенням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед школярів та педагогічних працівників. Така форма навчання триватиме до покращення епідеміологічної ситуації.
Окрім того, заклади дошкільної освіти громади працюватимуть у посиленому протиепідемічному режимі (проводитимуться ними дезінфекційні заходи та суворе дотримання санітарно-гігієнічного, дезінфекційного режиму).
Також буде обмежено проведення культурно-масових заходів у КЗ «Центр надання культурних послуг» Ізяславської міської ради.