В Ізяславській громаді запрацював перший Клас безпеки

Дата: 25.01.2024 17:03

На базі Радошівського ліцею з’явився перший безпековий простір. 24 січня у межах реалізації спільного Всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС відбулось урочисте відкриття класу безпеки. Тут діти будуть вчитись правильно діяти у різних небезпечних ситуаціях. Погодьтесь, знання у цих сферах учням необхідні, бо вони мають розуміти, як діяти в тих чи інших випадках.

Фото без описуПерший урок рятувальники провели для учнів 5-го класу. Під час якого, вчитель разом із дітками провів інтерактивну гру на тему мінної безпеки. Звісно, що не обійшли й інші питання безпеки життєдіяльності, їм відвели окреме місце на спеціальних тематичних локаціях в безпековому просторі. Тут є і цивільний захист, пожежна та мінна безпека, домедична допомога, питання техногенної безпеки, а також куточок правил дорожнього руху. У класі зроблено так, щоб дітям було цікаво. А сучасні технології допоможуть краще засвоювати інформацію.

Позитивні емоції дітей, отримані знання з безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть рятувальники в превентивній роботі з підростаючим поколінням.