Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 23.11.2023 р.

Дата: 23.11.2023 17:12

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради

від  23 листопада 2023 року

1. Про розгляд скарги на постанову по справі про адміністративне правопорушення.

2. Про встановлення тарифів ТОВ «Компанія «ГАЛЕОН» на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ.

3. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

4. Про затвердження фінансового плану КНП «Ізяславська МБЛ» на 2024 рік  (Додаток)

5. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславське МБТІ» за 9 місяців 2023 року (Додаток 1       Додаток 2)

6. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславводоканал» за 9 місяців 2023 року  (Додаток 1       Додаток 2)

7.   Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Ізяславводоканал».

8. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Сошне» за 9 місяців 2023 року (Додаток)

9. Про утворення комісії для обстеження стану жилих будинків, капітальний ремонт яких неможливий або недоцільний.

10. Про розгляд звіту про роботу КЗ «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників» за 2023 рік (Додаток)

11.  Про  затвердження графіків роботи КЗ «Ізяславський ЦКП» та його філій.

12. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

13. Про затвердження висновків про визначення місця проживання дітей.

14. Про надання дозволу на вчинення правочину.

15. Про продовження строку перебування дітей, позбавлених батьківського піклування, в закладах інституційного догляду.

16. Про влаштування малолітньої дитини до спеціалізованого будинку дитини.

17. Про внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах громади».

18. Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території громади.

19. Про видалення зелених насаджень.

20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26 квітня 2023 року №88 «Про утворення комісії з питань роботи із службовою інформацією в Ізяславській міській раді та затвердження Положення про комісію».

21. Про постановку на квартирний облік.

22. Про включення квартири до числа службових.

23. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

24. Про надання допомоги на поховання.

25. Про списання основних засобів.