Завершився ІІ етап Шкільних ігор в рамках проєкту “Пліч-о-пліч зі спортом”

Дата: 14.12.2023 16:55

На території Ізяславщини завершився ІІ етап Шкільних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти громади у 2023/2024 навчальному році в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом»:

06 грудня відбулися змагання з волейболу (юнаки) серед учнів 10-11 класів, в яких взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради, Білогородського ліцею Ізяславської міської ради, Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської міської ради, Михлянського ліцею Ізяславської міської ради, Михнівського ліцею Ізяславської міської ради, Радошівського ліцею  Ізяславської міської ради.

Перемогу здобули:

І  місце – команда Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради;

ІІ місце – команда Михлянського ліцею Ізяславської міської ради;

ІІІ місце – команда Радошівського ліцею Ізяславської міської ради.

ФОТОКОЛАЖ

12 грудня відбулися змагання з футзалу (юнаки) серед учнів 10-11 класів, в яких взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради, Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської міської ради, Михлянського ліцею Ізяславської міської ради, Михнівського ліцею Ізяславської міської ради, Радошівського ліцею  Ізяславської міської ради.

Перемогу здобули:

І  місце – команда Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради;

ІІ місце – команда Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради;

ІІІ місце – команда Михнівського ліцею Ізяславської міської ради.

ФОТОКОЛАЖ

Наступного дня - змагання з волейболу (дівчата) серед учнів 10-11 класів, в яких взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради, Білогородського ліцею Ізяславської міської ради.

ІІ місце – команда Білогородського ліцею Ізяславської міської ради;

ІІІ місце – команда Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради.

ФОТОКОЛАЖ

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди змагалися за звання найкращої. Переможців нагороджено  грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Вітаємо звитяжців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!