Долучайтесь до громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів громади

Дата: 14.12.2023 11:51

Фото без опису

На виконання розпорядження міського голови Сергія Шлегеля від 12 грудня 2023 року № 282-р у період з 15 грудня 2023 року до 15 лютого 2023 року відбудеться громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів громади.

Найменування іменованих об’єктів у м.Ізяслав та селах громади, які пропонується перейменувати:

м.Ізяслав

- вулицю Матросова; для вшанування пам’яті про Василя Івановича Кравчука (1929-2015 рр), уродженця с. Кіндратки, поета-гумориста, члена Національної спілки письменників України від 1988 року, заслуженого працівника культури України, почесного громадянина міста Ізяслав, перейменувати на вулицю Василя Кравчука.

с.Білогородка

- вулицю Гагаріна; задля гідного вшанування пам’яті про Олександра Леонідовича Карпова (1978-2023 рр), уродженця даного села, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 03 серпня 2023 року на Донеччині під час бойового завдання в зоні бойових дій, перейменувати на вулицю Олександра Карпова.

с.Завадинці

- вулицю Гагаріна; задля увічнення пам’яті про Юрія Миколайовича Дячука (1975-2023 рр), мешканця даного села, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 05 квітня 2023 року в Луганській області при виконанні завдань по відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, перейменувати на вулицю Юрія Дячука.

с.Щурівці

- вулицю Богуцького; задля увічнення пам’яті про Дзюбріна Юрія Миколайовича (1979-2023), уродженця даного села, військовослужбовця Збройних Сил України, який в ході бойових дій з збройними формуваннями російської федерації загинув 13 лютого 2023 року в Донецькій області, перейменувати на вулицю Юрія Дзюбріна.

Долучайтесь до громадського обговорення. Чекаємо на ваших пропозицій: 30300, м.Ізяслав, вул.Грушевського, буд. 5, Ізяславська міська рада, тел. (03852) 4-24-96,  електронна пошта:  iz.mr@ukr.net