Дата: 14.12.2023 11:50

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславська міська рада.

2. Найменування іменованих об’єктів у м.Ізяслав та селах громади, які пропонується перейменувати:

м.Ізяслав

- вулицю Матросова; для вшанування пам’яті про Василя Івановича Кравчука (1929-2015 рр), уродженця с. Кіндратки, поета-гумориста, члена Національної спілки письменників України від 1988 року, заслуженого працівника культури України, почесного громадянина міста Ізяслав, перейменувати на вулицю Василя Кравчука.

с.Білогородка

- вулицю Гагаріна; задля гідного вшанування пам’яті про Олександра Леонідовича Карпова (1978-2023 рр), уродженця даного села, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 03 серпня 2023 року на Донеччині під час бойового завдання в зоні бойових дій, перейменувати на вулицю Олександра Карпова.

с.Завадинці

- вулицю Гагаріна; задля увічнення пам’яті про Юрія Миколайовича Дячука (1975-2023 рр), мешканця даного села, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 05 квітня 2023 року в Луганській області при виконанні завдань по відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, перейменувати на вулицю Юрія Дячука.

с.Щурівці

- вулицю Богуцького; задля увічнення пам’яті про Дзюбріна Юрія Миколайовича (1979-2023), уродженця даного села, військовослужбовця Збройних Сил України, який в ході бойових дій з збройними формуваннями російської федерації загинув 13 лютого 2023 року в Донецькій області, перейменувати на вулицю Юрія Дзюбріна.

3. Суб’єкти, що внесли пропозиції: фізичні особи, мешканці міста Ізяслав та сіл громади.

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 15 грудня 2023 року до 15 лютого 2024 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300, м.Ізяслав, вул.Грушевського, буд. 5, Ізяславська міська рада, тел. (03852) 4-24-96,  електронна пошта:  iz.mr@ukr.net

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Літвінчук Ірина Василівна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради, старости відповідних старостинських округів.

7. Подання пропозицій за формою:

Прізвище, ім’я, по-батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

Міською радою здійснюється збір пропозицій фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань у письмовій/електронній формі.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному вебсайті Ізяславської міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua/ у розділі «Громадське обговорення» протягом 14 днів після закінчення обговорення https://izyaslav-miskrada.gov.ua/2023-rik-11-30-08-01-02-2023/.

Звіт про проведення громадського обговорення  щодо перейменування вулиць населених пунктів громади

21.02.2024 р.