Підсумки проведення позачергової сесії міської ради

Дата: 10.12.2023 16:07

Фото без опису

Нещодавно відбулось пленарне засідання позачергової сесії міської ради під головуванням міського голови Сергія Шлегеля.

До порядку денного включено нагальні питання функціонування Ізяславської міської територіальної громади.

За результатами розгляду проєктів місцеві обранці ухвалили рішення щодо приватизації об’єктів малої приватизації (гаража по вул.Незалежності 13/18 та нежитлової будівлі по вул.Б.Хмельницького, 69 у місті Ізяслав) шляхом викупу єдиним учасником аукціону, рішення в сфері земельних правовідносин.

У ході роботи депутати також внесли зміни до Програми «Турбота» на 2021-2025 роки та Програми національного спротиву та заходів з територіальної оборони Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік. Враховуючи підтримані пропозиції щодо зазначених програм, внесено зміни до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік, зокрема:  направлено кошти на фінансування виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян,  на забезпечення матеріальних потреб військової частини, а також окремих потреб КП «Житлокомунсервіс».

У зв’язку зі зміною складу депутатського корпусу ухвалено рішення про внесення змін до персонального складу постійних комісій Ізяславської міської ради.

Із прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному вебсайті міської ради за посиланням https://izyaslav-miskrada.gov.ua/docs/1547037/