Пишаємось нашим воїном-земляком

Дата: 12.12.2023 17:00

За вікову історію української народності не раз доводилося українським героям стати на захист Батьківщини: це робили відважні козаки, наші діди-прадіди, визволяючи від нацистського зазіхання, а нині її священні землі відвойовують у підлого російського загарбника наші Новітні Герої. Збройні Сили України – це армія народу, зміцнена добровольцями.  Україна пишається кожним своїм оборонцем і довіряє йому.

Сьогодні, 12 грудня, очільник Ізяславщини Сергій Шлегель виконав приємну місію – передав лист-подяку командира військової частини мамі відважного воїна-земляка, молодшого сержанта, мешканця с.Радошівка Сергія Барана за його відмінну військову службу.

Наш земляк з честю та гідністю третій рік поспіль боронить   українські землі. Він - один із тих воїнів, чий високий рівень мотивації та професійного самовдосконалення створює атмосферу довіри і взаємодопомоги у військовому колективі. Користується заслуженим авторитетом серед бойових побратимів та докладає зусиль для якісного виконання поставлених завдань щодо захисту недоторканості кордонів Батьківщини. Не боїться дивитися у вічі ворога, завжди готовий до виконання наказів та доручень командира підрозділу. Своїм героїзмом, патріотизмом він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі та підтримує престиж Збройних Сил України.

Від імені усієї громади висловлюємо щирі слова подяки матері бійця Любові Іванівні за справжнього оборонця Батьківщини.

Пишаємося кожним нашим захисником! Завдяки їхній відважності довгоочікувана перемога неодмінно буде нашою!