Річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті

Дата: 11.12.2023 17:37

Фото без опису

Сьогодні, 11 грудня, - річниця загибелі Новітнього Героя, нашого земляка-білогородчанина, гранатометника гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону Дерди Ярослава Миколайовича. Рік тому життя вольового та мужнього воїна обірвалось під час відбиття штурмових дій противника у найгарячішій точці цієї війни – на Донеччині.

Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті.

У цей день на могилі Воїна Світла відбулося молитовне віче, яке поєднало в скорботі всіх, хто прийшов вшанувати пам’ять оборонця: рідних і близьких, духовенство, громадськість.

Жовто-блакитні квіти, покладені до останнього місця спочинку захисника, - це символічне вираження пекучого, невимовленого болю,  нашої туги за втраченим життям нашого земляка.

Фото без описуСмерть може забрати вірних наших синів, але любов і пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях як символ безстрашності та патріотизму, приклад у боротьбі за українську свободу та незалежність.