Команда «Ерудит» Мислятинської гімназії вперше долучилася до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі командних математичних головоломок

Дата: 08.12.2023 15:32

Команда «Ерудит» Мислятинської гімназії під керівництвом І.А.Довбиша цього року вперше долучилася до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі командних математичних головоломок для учнів 8-11 класів, який проводить лабораторія математичних наук НЦ МАН України.

За умовами конкурсу щоранку з 20 по 26 листопада о 09.00 год. команди отримували дві математичні головоломки і до 21.00 год. їх потрібно було розгадати та відправити відповіді.

Приємно відзначити, що команда у складі учнів 9 класу Мислятинської гімназії змогла розгадати дев’ять з десяти головоломок та вчасно відправити відповіді.

Заглибившись у світ математичної логіки, команді вдалося розв’язати складні завдання, які розвивають креативне мислення та вміння швидко знаходити рішення.

На уроках рідко говорять про практичність математики, але за допомогою цього конкурсу переконуємо підлітків, що їм ці знання дійсно знадобляться.

Всього по Україні у конкурсі взяли участь понад 400 команд. У результаті  команда І.А.Довбиша у загальному рейтингу Всеукраїнського конкурсу головоломок посіла друге місце!!!

Дякуємо організаторам за цікаві завдання!