Святий Миколай завітав у гості до дітвори Ізяславщини

Дата: 07.12.2023 19:25

Вже котрий рік поспіль свято Святого Миколая має присмак тривоги та смутку тому, що на території України триває кривава війна з російськими окупантами. Наші мужні воїни, захищаючи Україну, борються за майбутнє наших дітей, онуків. У цей надзвичайно складний для нашої країни час не можна дозволити ворогу забрати щасливе дитинство.

А тому вчора, 6 грудня, в КЗ «Ізяславський центр культурних послуг» Ізяславської міської ради для дітвори усієї нашої громади відбулося театральне дійство з нагоди одного із найулюбленіших свят – Дня Святого Миколая.
«Святий Миколай прийшов до нас у гості» саме таку назву мала розважальна програма. Зимову магічну красу, святкову атмосферу з вірою у дива відтворили на сцені талановиті працівники центру культурних послуг.

В очах дітвори була справжня радість, а в серцях - з’явився ще один привід повірити у перемогу добра над злом, у щасливе майбутнє. А ось такі щирі малюнки діти Ізяславщини передали Святому Миколаю для наших захисників, котрі наразі перебувають на фронті

А тим, хто не зумів завітати на театральне дійство, можна буде переглянути відеоматеріал