Школярі Ізяславщини стали посланцями святого Миколая для наших оборонців

Дата: 07.12.2023 12:01

Миколай Чудотворець опікується не лише дітьми, людьми у скруті та мандрівниками, а й нашими оборонцями, котрі в цей час на передовій охороняють наш спокій. Наші ангеле-охоронці, які носять форму ЗСУ, як ніхто заслуговують на “миколайчики”. А тому юні мешканці громади стали справжніми помічниками Святого Миколая, перетворивши свої навчальні заклади громади на майстерні Чудотворця.

Фото без описуДіти вирішили додати оборонцям української землі трохи святковості та тепла своїми пакунками, аби воїни відчули підтримку, безмежну вдячність і шану. Помічники Святого Миколая докладали до посилок не лише солодкі гостинці, чай, каву, обереги, а й подбали про речі першої необхідності, власні малюнки, листи, побажання. Дехто підготував адресний пакунок, бо фронті перебуває наразі або батько, або хтось із рідні, близьких чи знайомих.

Ці особливо цінні «миколайчики» будуть незабаром доставлено до своїх адресатів на передовій.