ІІ етап Шкільних ігор в рамках проєкту “Пліч-о-пліч зі спортом”

Дата: 04.12.2023 16:38

В Ізяславській громаді триває ІІ етап Шкільних ігор у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом».

Минулого тижня відбулось змагання з футзалу (юнаки) серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської територіальної громади, участь у яких взяли команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука, Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого, Михлянського ліцею, Михнівського ліцею, Радошівського ліцею, Білівської гімназії, Ріпківської гімназії.

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок  запам’ятався захоплюючою азартною, але дружньою боротьбою.

Фінальні футбольні поєдинки пройшли надзвичайно цікаво, юні спортсмени відзначилися  безліччю  напружених і захопливих моментів та цікавою грою

За результатами проведених  змагань:

І місце виборола команда Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука;

ІІ місце посіла команда Михнівського ліцею;

ІІІ місце здобула команда Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича.

Команди переможців нагороджено  грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Фото без описуВітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог і сильного командного духу!