Єпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський Павло відвідав парафії Ізяславського благочинного округу

Дата: 01.12.2023 15:38

У рамках робочої поїздки у місто Ізяслав, 30 листопада 2023 року, на запрошення благочинного протоієрея Володимира Ковальчука, єпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський Павло, з архіпастирським візитом відвідав парафії Ізяславського благочинного округу Помісної Православної Церкви України.

Керуючий Хмельницькою єпархією завітав до парафії села Васьківці, де здійснив Чин освячення наріжного каменя та заклав пам'ятну капсулу перед будівництвом храму на честь святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова (настоятель храму, протоієрей Миколай Назарчук).

Також відвідав парафію Хрестовоздвиженського храму села Двірець, де освятив нові розписи храму (настоятель, протоієрей Миколай Назарчук).

Село Двірець - село з великою історією про яке вперше згадується у документі під 1501 роком. Знаковою історією села є те, що саме тут, 15 серпня 1556 року, було розпочато написання Пересопницького євангелія. Також у третій чверті XVI століття у селі діяв чоловічий монастир Успення Пресвятої Богородиці.

Фото без описуЙого Преосвященнству співслужили: настоятель храму, протоієрей Миколай Назарчук; благочинний Ізяславського благочинного округу, настоятель Свято - Миколаївського храму міста Ізяслав, протоієрей Володимир Ковальчук; благочинний Свято - Покровського кафедрального собору міста Хмельницького, протоієрей Володимир Ільчишин; настоятель Свято - Покровського храму села Теліжинці, протоієрей Віталій Олійник; настоятель Свято - Покровського храму села Христівка, протоієрей Віталій Костюк; протодиякон Юрій Ящишен.