Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії

Дата: 28.11.2023 15:23

Географія – чи не єдина навчальна дисципліна, яка, маючи величезний світоглядний потенціал, формує комплексне уявлення про Землю як планету людей, виховує в учнів патріотизм і любов до свого краю, вчить їх орієнтуватися у складних світових соціально-економічних процесах, що постійно змінюються. Від рівня сформованості географічної предметної компетентності залежить здатність учнів застосовувати набуті знання, уміння, навики, способи діяльності, власний досвід у нестандартних ситуаціях із метою розв’язання певних життєво важливих проблем.

26 листопада відбувся ІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. До участі долучились 23 учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Ізяславщини.

Цьогоріч олімп з географії підкорили:

І місце

Євгенія ШУЛЯКОВА, учня 8 Ізяславського  ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Кичата О.М.);

Антона ВІННІЧУКА, учня 9 класу Білівської гімназії (вчитель  Андрощук І.В.);

Володимира МАКСИМЧУКА, учня 10 класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Кичата О.М.);

Назара САМЧУКА, учня 11 класу Клубівського ліцею (вчитель  Шелепнюк Р.Л.).

ІІ місце

Анастасію САГАТУ, ученицю 8 класу Ізяславського ліцею № 2  імені О.Кушнірука (вчитель Яловчук Л.П.);

Катерину КОВБЕЛЬ, ученицю 8 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Яловчук Л.П.);

Остапа МИКОЛАЄНКА, учня 9 класу Ізяславського  ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Кичата О.М.);

Зоряну ІЩУК, ученицю 9 класу Білівської гімназії (вчитель Андрощук І.В.);

Олександру БАРАН, ученицю 11 класу Радошівського ліцею (вчитель  Личик А.Л.).

ІІІ місце

Миколая РАДКЕВИЧА, учня 8 класу Ізяславського  ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Кичата О.М.);

Оксану МАРТИНЮК, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею №1 імені Мирослава Поповича (вчитель Терменська Т.М.).

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях.