Поруш тишу

Дата: 24.11.2023 13:14

З 25 листопада стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», котра діятиме до 10 грудня.

Основне завдання цієї акції – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству й торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Акція «16 днів проти насильства» - це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства.

А тому пропонується для перегляду документальний фільм під назвою «Поруш тишу», створений за підтримки урядів Канади, Великої Британії, Бюро гуманітарної допомоги USAID: https://youtu.be/gec4dn5HZoc?si=QjQQgQb3qp81Gaph.

Фільм  розповідає про те, як повномасштабна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у документальній стрічці висвітлена тема надання допомоги  постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.

Якщо ви є свідком вчинення насильства або самі стали його жертвою, не терпіть,  не мовчіть. ТЕРМІНОВО звертайтеся до поліції, відділу соціального захисту населення Ізяславської міської ради.

Мовчати НЕ МОЖНА! Терпіти НЕ ТРЕБА!