11 листопада — 105 річниця незалежності Польщі

Дата: 11.11.2023 08:59

11 листопада  — свято державного рівня у країни-сусідки та партнерки-союзниці України — 105 річниця незалежності Польщі. Саме в цей день в 1918-му році країна стала вільною від панування росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії. Також в цей день закінчилася Перша світова війна. Поляки як ніхто інший чудово розуміють нас, українців. І саме вони з першого дня повномасштабного вторгнення окупантів на територію України відкрили для нас своє серце.

Ми щиро радіємо здобуткам та успіхам польського народу, шануємо наші доброзичливі відносини, які побудовані на міцних партнерських засадах, взаємній повазі та дієвій співпраці. А також щиро вдячні за солідарність і підтримку Ізяславщини і всього українського народу в сьогоднішній непростий для України час! Тільки разом ми зможемо захистити незалежність наших держав - на покоління вперед!

Niech żyje Polska!