05 листопада - День працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 12:40

Сьогодні, 05 листопада, відзначаємо свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі - День працівника соціальної сфери.

Неможливо переоцінити важливість роботи працівників соціальної сфери у мирний час – вони щодня піклуються про літніх людей, ветеранів, осіб з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечених, багатодітних сімей та інших вразливих категорій населення, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе та у свої можливості, знайти вихід із найскрутніших ситуацій.

У воєнний час навантаження зросло в рази. Працівники соціальної сфери першими зустрічають та надають усю необхідну допомогу переселенцям - людям, котрі постраждали від жахіть війни, втративши своїх рідних, домівку, роботу... Завдяки наполегливій та самовідданій праці, відповідальності, небайдужому ставленню до чужої біди люди, які звертаються до працівників соціальної сфери, не втрачають віри в добро, у кращий завтрашній день.

Дякуємо усім працівникам соціальної сфери, що попри усі життєві виклики, особливо воєнного стану, продовжуєте гідно тримати свій, соціальний, фронт!