Вихованці Ізяславської ДЮСШ змагались з різних видів спорту

Дата: 02.11.2023 09:56

27-29 жовтня 2023 року були насиченими для вихованців Ізяславської ДЮСШ. Саме цими днями вони змагалися із своїми суперниками з різних видів спорту.

Змагання проходили з таких видів спорту як: легка атлетика (стрибки у висоту), волейбол та настільний теніс. Ці дні були неймовірними, наповненими емоціями та спортивними досягненнями!

Отже, після запеклої боротьби  з кожного виду спорту вихованці Ізяславської ДЮСШ здобули такі результати:

28 жовтня – відбувся чемпіонат Старокостянтинівської ДЮСШ з легкої атлетики під девізом «Олімпійці серед нас» у м.Старокостянтинів. ЧЕРВАТЮК Захар здобув І місце зі стрибків у висоту з результатом 140 см, ЗУЛЯК Андрій посів ІІІ місце з результатом 115 см (тренер Руслан Мазуренко);

29 жовтня – турнір з волейболу Теофіпольської ДЮСШ серед дівчат та юнаків 2008 р.н. та молодші у м.Теофіполь. Юнаки Ізяславщини здобули перемогу з рахунком 3:1, а дівчата на жаль отримали поразку з рахунком 2:3 (тренери – викладачі Дмитро Дукач та Віталій Голик).

27-29  жовтня – І тур Дитячої ліги з тенісу настільного серед команд юнаків та дівчат сезону 2023-2024 років у с.Андріївка Львівської обл. (спортивна база «Академія настільного тенісу Віктора Дідуха»). З 23 команд збірних областей команда Ізяславської ДЮСШ посіла 11 місце (тренер Сергій Божкевич).

Фото без описуНемає нічого недосяжного, коли працюють разом, як одна велика команда!

Ізяславська громада пишається всіма учасниками спортивних змагань-земляками. Нехай ці емоції та досвід вас насичують ще більшими подальшими досягненнями та перемогами!